logo

MECLİS ÜYELERİNE PLAKET

Kestel Meclis üyeleri
Kestel Belediye Başkanı Yener ACAR, yerel seçimlere sayılı günler kala tüm meclis üyeleriyle yemekte bir araya geldi. Başkan ACAR, Kestel’in geçen 5 yılına damgasını vuran hizmetlere katkı koyan tüm meclis üyelerine teşekkür etti.
Barakfakih Mahallesinde düzenlenen yemeğe, Belediye Başkanı Yener ACAR, AK Parti Kestel İlçe Başkanı Mehmet GÜREL, Belediye Meclis Üyeleri iştirak etti. Yemekte konuşan Başkan ACAR, geride kalan 5 yılda birbirinden değerli birçok çalışmaya imza attıklarını belirterek, bu çalışmalara katkı veren tüm meclis üyelerine teşekkür etti.
Kestel Belediyesi olarak performans kriterleri bakımından oldukça verimli bir dönemi geride bıraktıklarını dile getiren Başkan ACAR, 5 yıllık hizmet süremizde Katlı Otopark, Düğün salonu, Afet Kriz Merkezi, Barakfakih Düğün ve Kapalı Spor Salonu, Serme Meydanı, Mahalle Konakları, 20 adet yeni hizmet aracı, Toki 2. Etap Yeraltı Çöp Konteyner sistemi kazandırılırken Büyük Sanayi Sitesi, Bursa Teknik Üniversitesi ve 150 Yataklı Devlet hastanesi için çalışmaların tamamlandığını kısa süre içinde temellerin atılacağını söyledi. Bu şehre hizmet etmek hepimiz için büyük bir onur. Bir dönemin daha sonuna geliyoruz. Kente kazandırdığımız tüm hizmetler bu meclisin eseri. Katkı koyan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Başkan ACAR, konuşmasının ardından geçen 5 yıllık hizmetlere katkı koyan tüm meclis üyelerine birer anı plaketi verdi.

Share
207 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?