logo

Nazif Aydın’a diyet borcu mu?….KESTELSPOR YÖNETİMİNE HAKSIZLIK….ÖZER TURAN ADAY MI..?

     Dışarıdan baktığınızda araları açık gibi görünen, fakat perde arkasında hiç de öyle olmadığını gördüğümüz bir durumdan bahsedeyim sizlere…

     AKP’nin bir zamanlar ilçe başkanlığını yapan ve Belediye başkan adaylığı, meclis üyesi adaylığı düşünen ama bir türlü siyasette istediği hedefi tutturamayan Nazif Aydın’ın oğlu Kestel Belediyesi Bilgi işlem merkezinde işbaşı yaptı. Bilgi işlem merkezinde çalışan diğer kişi de, Aydın ailesinden…

     Yani, Kestel Belediyesinin Bilgi işlemi Aydın ailesine emanet…

     Hani, Nazif Aydın ile Önder Tanır’ın arası açıktı..?

     Bu işçi alımlarına bakıldığında hiç de öyle görünmüyor.

     Seçimler öncesi bir duyum vardı, Nazif Aydın, Önder Tanır’ı destekleyeceği yönünde….

     Herhalde bu duyum gerçekleşmiş olmalı ki; Önder Tanır, Aydın’a olan diyetini bu şekilde ödüyor.

     İlerleyen günlerde bakalım daha neler göreceğiz…

     Kimlere ne diyetler ödenecek..!

     KESTELSPOR YÖNETİMİNE HAKSIZLIK

     Kestel Belediyespor olağanüstü kongreye gidiyor.  3 Temmuz’da yeterli çoğunluğu sağlayamayan Kestelspor 10 Temmuz günü çoğunluğa bakılmaksızın kongresini gerçekleştirecek.

     Mevcut yönetim ile çalışmak istemeyen Kestel Belediye başkanı, bu yönetimi olağanüstü kongreye gönderebilmek için bütçede kısıtlamaya gitti. Şöyle ki; 2013 yılındaki bütçe ile eşdeğer bir bütçeyle takımı başarıya koşturan yönetim, Kestel belediyesporun geçmiş dönemdeki tüm borçlarını da ödemiş ve Kestel belediyespor neredeyse, tarihinde ilk defa borçsuz bir şekilde teslim edilecek.

     Kestelspor yönetimine; “Seçime gidin” denildiği ve “Neden seçime gidelim bir gerekçe söyleyin” diye cevap verildiği ve bunun üzerine Belediye Başkan yardımcısı Hasan Aras’ın, “Sizlere cevap vermek gibi bir zorumluluğum yok” dediği söyleniyor.

     En düşük bütçe ile başarı gösteren Kestel Belediyespor yönetimine bu yapılan haksızlık değil de bedir, siz söyleyin..!

ÖZER TURAN ADAY MI..?

     Herkesin merakla beklediği İstanbul seçimi bittikten sonra, siyasi partilerde kendi içine dönmeye başlayarak, kongre hazırlıkları ve çalışmaları dillenmeye başladı.

     Ak Parti Kestel ilçe başkanlığının kongresini kurban bayramından sonra yapacağı duyumunu almamın hemen ardından aday olarak, Özer TURAN’ın hazırlandığını duydum.

    Partinin kurucularından birisi olan Özer Turan, Kestel’de bitmiş görüntüsü veren Ak Partiyi canlandırıp, hareketlendirebilecekve heyecanlandırabilecek  bir isim bence.

     Çünkü, bu işe çok hevesli ve heyecanlı…

     Birkaç defa ilçe başkanlığına niyet etmiş, bu niyeti yarım kalmıştı Özer Turan’ın…

     Bu sefer bu iş olacak gibi…

     Hiçbir heyecanın yaşanmadığı, üzerine neredeyse ölü toprağı örtülmüş görünümü veren bu partinin Özer TURAN’a ihtiyacı olduğunu duyuyoruz.

     Çünkü, kendisine ihtiyaç duyulduğunda hiçbir görevden kaçmayacağını iyi biliyoruz…

Share
21 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?