logo

“Komşularla olan ilişkilerimize, Siyonist güçlerin müdahalesine izin verilmemeli”

Saadet Partisi Kestel ilçe başkanı Eyüp Yıldız, yapmış olduğu yazılı basın açıklamasında, AKP’nin Saadet Partisi iktidarından korktuğunu dile getirerek, uyguladıkları yanlış politikalara değindi. KILIÇ açıklamasında; “Yıl 2002 ABD ve yahudi kuruluşlardan siyonist gayelere hizmet etmek koşuluyla destek alan AKP hükümeti iş başına geldi.
Kendinden önceki Milli Görüş(Erbakan) hükümetinin 11 aylık dönemde yapmış olduğu
1-Zamsız-vergisiz denk bütçe
2-işçiye -memura-emekliye-bağkurluya %102 ile % 1000 arası zam
3-%14 büyüme( -6 Küçülme hedeflenirken bu artı ya çıkarılıp + 8 büyüme sağlandı)
4-110 milyar$ borç artmadığı gibi 20 milyar $ olarak hesaplanan faiz ödemelesi 10 milyar$ çekildi
5-Çekiç güç kovulmak suretiyle içinde barındırdığı 5000 ajan yurt dışına çıkarılarak teröre destek önlendi.
Ve; AKP tek başına iktidarda yüreklere acı düşüyor. 7 şehit bugün bu rakam çift haneli sayılarda.
Eşbaşkanı olduğu BOP çerçevesinde Afganistan ve Irak işgal edilerek 1,5 milyonun üzerinde müslüman katledildi. Kadın ve çocuklara yapılanlar ise tam bir vahşet.
Libya, izmir’den kalkan uçaklarla vurularak 3’e bölündü, Mısır Suriye karıştırılıyor.
Komşularla SIFIR problem diyen hükümet, malesef bizleri SIFIR komşu sahibi yaptı. 1 yıl önce kardeş olduğumuz Suriye halkıyla, anlamsız bir şekilde savaşın eşiğine geldik
Önce Malatya/Kürecik’e kurulan füze savunma sistemi, ardından Suriye sınırına yerleştirilecek patrıot füzeleri neticesinde 400 yıldır savaşmadığımız İran’lı kardeşlerimizle aramıza husumet girdi. Batı ve siyonizmin talepleri doğrultusunda, İran’a en sıkı ambargoyu uyguladık Ercan (kıbrıs) havaalanını İran uçuşlarına kapatarak, ilaçları yurtdışından gelen yaklaşık 4 milyon
kanser hastasını ölüme terk ettik. Ambargo nedeniyle, İran’dan 60-70 $ arası aldığımız doğalgazı asgariye indirerek Rusya dan 120$ alarak sırtımızın sıvazlanmasını hakketik!
1 mart teskeresi reddedilerek, zirveye ulaşan Milli ruhun intikamı alınırcasına, 7 liman, 6 havaalanı işgal güçlerinin sınırsız kullanımına verildi. O gün MİLLİ-ULUSAL duruşun korkusundan gelemeyen işgal güçleri, maalesef bu işbirlikçi hükümetin dıştan güdümlü, dış siyaset ve beceriksizliğinin neticesinde Turuva atı olarak adlandırılabilecek, patriot füzelerinin gölgesinde gelmektedir.
Suriye hususunda, Şu net sorulara hükümetten ve onu çeşitli sebeplerle destekleyenlerden cevap bekliyoruz. 1-2 bin hapishane kaçkını ve satın alınmış soysuzla baş edemeyen, Esad neden bize saldırsın?
Kurulacak olan patriotlar için neden 40-50 mühendis değil de, şimdilik 600 asker (Hollanda Almanya) geldi, acaba Suriye hedef saptırma yeri olarak gösterilip, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolumuz da başka bir plan mı servise hazırlanmaktadır.?
Bu savunma sisteminin kontrolu Almanyadaki merkezde olacağı defalarca ifade edilmesine rağmen, neden insanımızla alay eder gibi kontrol bizde deniyor (incirlik üstü nün komutası da bizde diyorlardı) Saadet Partisi Genel Başkanı Prf.Dr.Mustafa Kamalak: Gerek Suriye, gerekse Libya, İran, Mısır, Irak, Afganistan, Sudan vb. yerlerdeki olaylara hiç bir şekilde batılı emperyalist güçlerin müdahalesine izin verilmemeli, derhal temellerini Milli Görüş lideri Erbakan’ın attığı D-8, Teoride değil fiiliyatta harekete geçmelidir. Ülkemizde ve dünyada bu olumsuz gelişmeler yaşanırken, Partimizin yükselişinden korkan Başbakan, sözde Milli görüşçü söylemlerde bulunarak, trübünlere oynamaktadır. Biz diyoruz ki, daha önceleri olduğu gibi, bütün bu sorunların altından kalkıp, huzur ve refah ortamını oluşturacak tek hareket milli görüş ve onun tek partisi Saadet Partisidir. Yaşanabilir Bir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye, Yeni bir Dünya ancak bizimle olur. Kestel Saadet Partisi olarak tüm ilçe halkımıza saygılarımızı sunuyoruz” dedi.

Share
215 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?